C326C223F1G5TA
MFR.Part #
C326C223F1G5TA
JLCPCB Part #
C1645923
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 22nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS