C326C111FAG5TA
MFR.Part #
C326C111FAG5TA
JLCPCB Part #
C1641998
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
110pF 2.54mm 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS