C326C104G5G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C326C104G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2436116
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100nF 2.54mm 50V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS