C326C104F1G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C326C104F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C1917848
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 100nF 2.54mm C0G ±1% Plugin,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS