C325C823F5G5TA
MFR.Part #
C325C823F5G5TA
JLCPCB Part #
C1647473
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 82nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS