C325C823F1G5TA7301
MFR.Part #
C325C823F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C1915574
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 82nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS