C325C820J3G5TA7301
MFR.Part #
C325C820J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2249233
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 82pF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS