C325C752F3G5TA
MFR.Part #
C325C752F3G5TA
JLCPCB Part #
C1645091
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 7.5nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS