C325C684K1R5TA7301
MFR.Part #
C325C684K1R5TA7301
JLCPCB Part #
C2329315
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 680nF X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS