C325C683G1G5TA
MFR.Part #
C325C683G1G5TA
JLCPCB Part #
C1646263
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 68nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS