C325C680G3G5TA7301
MFR.Part #
C325C680G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2320600
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 68pF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS