C325C510F3G5TA7301
MFR.Part #
C325C510F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2353856
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 51pF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS