C325C333F1G5TA
MFR.Part #
C325C333F1G5TA
JLCPCB Part #
C1645856
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 33nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS