C325C330F3G5TA
MFR.Part #
C325C330F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642532
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 33pF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS