C325C273G2G5TA
MFR.Part #
C325C273G2G5TA
JLCPCB Part #
C1646273
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 27nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS