C325C222F3G5TA7301
MFR.Part #
C325C222F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C1984962
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.2nF 25V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS