C325C184F3G5TA
MFR.Part #
C325C184F3G5TA
JLCPCB Part #
C1647397
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
180nF 25V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS