C325C160F3G5TA
MFR.Part #
C325C160F3G5TA
JLCPCB Part #
C1642303
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
16pF 25V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS