C325C154F5G5TA
MFR.Part #
C325C154F5G5TA
JLCPCB Part #
C1647439
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150nF 50V C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS