C325C123G1G5TA7301
MFR.Part #
C325C123G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2375898
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 12nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS