C324C912K3G5TA
MFR.Part #
C324C912K3G5TA
JLCPCB Part #
C1633615
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 9.1nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS