C324C824K1R5TA7301
MFR.Part #
C324C824K1R5TA7301
JLCPCB Part #
C2329201
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 820nF X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS