C324C823F1G5TA7301
MFR.Part #
C324C823F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C1916012
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 82nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS