C324C682KAG5TA
MFR.Part #
C324C682KAG5TA
JLCPCB Part #
C1633461
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 6.8nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS