C324C622G2G5TA7301
MFR.Part #
C324C622G2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2373920
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 6.2nF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS