C324C563J5G5TA7301
MFR.Part #
C324C563J5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2314475
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 50V 56nF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS