C324C563G1G5TA7301
MFR.Part #
C324C563G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2436143
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 56nF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS