C324C470FAG5TA
MFR.Part #
C324C470FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642285
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 47pF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS