C324C393J5G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C324C393J5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2314638
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 39nF 50V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS