C324C393F2G5TA7301
MFR.Part #
C324C393F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C1916839
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 39nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS