C324C272GAG5TA
MFR.Part #
C324C272GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643837
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 2.7nF 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS