C324C224MAR5TA7301
MFR.Part #
C324C224MAR5TA7301
JLCPCB Part #
C2274998
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 220nF 250V X7R ±20% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS