C324C223G5G5TA
MFR.Part #
C324C223G5G5TA
JLCPCB Part #
C1643761
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 22nF 50V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS