C324C222GAG5TA7301
MFR.Part #
C324C222GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2374133
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.2nF 2.54mm 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS