C323C912G3G5TA7301
MFR.Part #
C323C912G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2374712
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 9.1nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS