C323C823K3G5TA
MFR.Part #
C323C823K3G5TA
JLCPCB Part #
C1637895
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 82nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS