C323C823F1G5TA
MFR.Part #
C323C823F1G5TA
JLCPCB Part #
C1647636
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 82nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS