C323C681K3G5TA
MFR.Part #
C323C681K3G5TA
JLCPCB Part #
C1628646
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 680pF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS