C323C681F3G5TA7301
MFR.Part #
C323C681F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2347243
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 680pF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS