C323C621FAG5TA
MFR.Part #
C323C621FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642967
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 620pF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS