C323C563F1G5TA7301
MFR.Part #
C323C563F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C1916037
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 56nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS