C323C512JAG5TA7301
MFR.Part #
C323C512JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2270649
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.1nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS