C323C471F3G5TA7301
MFR.Part #
C323C471F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2347261
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 470pF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS