C323C432F3G5TA
MFR.Part #
C323C432F3G5TA
JLCPCB Part #
C1643128
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 4.3nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS