C323C391FAG5TA
MFR.Part #
C323C391FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642977
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 390pF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS