C323C362F3G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C323C362F3G5TA
JLCPCB Part #
C1643133
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 3.6nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS