C323C240FAG5TA
MFR.Part #
C323C240FAG5TA
JLCPCB Part #
C1643131
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
24pF 250V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS