C323C223J5G5TA7301
MFR.Part #
C323C223J5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2270095
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
22nF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS