C323C220KAG5TA
MFR.Part #
C323C220KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628420
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
22pF 250V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS