C323C202GAG5TA7301
MFR.Part #
C323C202GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2376626
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 2nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS